Sunt afisate rezultatele de la 1 la 8 din 8
  1. #1
    Data inscrierii
    February 2015
    Posturi
    11

    Implicit transmitere fluturasi ianuarie 2015

    Va rog poate ma ajuta cineva cu urmatoarea problema: transmirerea prin e-mail a fluturasilor incepand cu ianuarie 2015, dupa inslalarea versiunii 766.06, se face in format zip cu parola (parola pe care nu o stiu) desi pana acuma erau transmisi in format pdf.

    Oare imi lipseste ceva fisier sau vreo constanta neactualizata. Nu am gasit nimic pana acuma.

    Va multumesc frumos pentru raspuns.

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Este o dezvoltare de program incepand cu versiunea mentionata de dvs. Pentru a lucra ca si pana acum scoateti din Winment executabilul 7za.exe

  3. #3
    Data inscrierii
    July 2010
    Posturi
    1

    Implicit

    Buna,
    Am aceeasi problema. Am sters file ul 7za.exe si tot primesc mesajul cu criptarea.Ne ajutati?

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Am revenit la postarea anterioara, codul e mai complex si nu e suficient sa stergeti executabilul. Intr-o versiune viitoare vom introduce o constanta care sa va ofere posibilitatea de a alege daca doriti criptat sau nu.

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2015
    Posturi
    11

    Implicit

    Este in regula sa fie transmis si format zip doar va rog sa-mi spuneti care este parola de dechidere zip. la primirea fluturasilor de catre angajati.

    Multumesc.

  6. #6
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Din pacate nu va pot oferi asa informatie pe forumul public winmentor.

  7. #7
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Nu mai corect este ca sa putem seta noi parola, care ar putea fi diferita pentru fiecare angajat, sau la fiecare generare de fluturari sa introducem si parola pentru fisierul zip? Ca sincer aceasta parola e normal sa avem acces la ea ca salariatii ni se vor urca in cap ca nu pot sa aiba acces la fluturasi, pe ei ii intereseaza ca sa il poata vedea si au dreptate. E ca si cum ne trimtem bani de salariiu in conturi cu parola dar nu va putem da parola de la cont.

  8. #8
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Cred ca nu ati inteles corect mesajul meu de mai devreme, nu vom oferi aceasta informatie pe un forum public. Puteti sa va adresati oricand producatorului.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •