Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 21

Hybrid View

  1. #1
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Pentru a avea valori corecte in jurnal e necesar ca constantele generale - TVA sa fie setate corect: TVA max: 20%, min 9%, special 5%, regularizare 1: 24% si daca e cazul de documente cu 19% veti completa cu aceasta valoare constanta ce face referire la regularizare 2.

    Reindexarea este pentru indecsi si se da in momentul in cazul unei iesiri fortate din program.

  2. #2
    Data inscrierii
    July 2015
    Posturi
    130

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Solomon Silvia Vezi Post
    Pentru a avea valori corecte in jurnal e necesar ca constantele generale - TVA sa fie setate corect: TVA max: 20%, min 9%, special 5%, regularizare 1: 24% si daca e cazul de documente cu 19% veti completa cu aceasta valoare constanta ce face referire la regularizare 2.

    Reindexarea este pentru indecsi si se da in momentul in cazul unei iesiri fortate din program.
    Se intampla des sa se ia curentul in zona si intr-o zi chiar lucram pe calculator, dar nu am primit vreun mesaj de eroare. In asemenea situatii ar trebui sa dau reindexare?Multumesc.

  3. #3
    Data inscrierii
    August 2013
    Posturi
    4

    Implicit

    Buna ziua,
    Am reinnoit abonamentul de declaratii, dar cand vreau sa reprogramez cheita imi da urmatorul mesaj:The program or feature E\Winment\cm.exe cannot stat or run due to incompatibility with 64-bit versions of Windows.Am inteles ca pe 64 de biti nu se poate programa automat.Ati putea oare sa-mi spuneti pasii cum sa fac?

  4. #4
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Citat Original a fost postat de stela_cj Vezi Post
    Buna ziua,
    Am reinnoit abonamentul de declaratii, dar cand vreau sa reprogramez cheita imi da urmatorul mesaj:The program or feature E\Winment\cm.exe cannot stat or run due to incompatibility with 64-bit versions of Windows.Am inteles ca pe 64 de biti nu se poate programa automat.Ati putea oare sa-mi spuneti pasii cum sa fac?
    Reprogramarile pe sisteme cu x64 biti se fac cu ajutorul distribuitorului, agentului de vanzari sau persoana care se ocupa de cheite (producator - interior 119)

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •