Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    Data inscrierii
    September 2010
    Posturi
    11

    Implicit Mesaj eroare actualizare aplicatie Declaratii

    Buna ziua,

    Am actualizat winmentor programul si am trecut la versiunea 831.La aplicatia Declaratii imi da mesajul :"Nu pot deschide C:Users\Valent/AppData\Local.Rarexf.0259\ protect.dat. Mentionez ca este prima oara cand fac actualizari singura.

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    664

    Implicit

    E ceva in neregula, aplicatia nu (cred ca) are ce sa caute la locatia respectiva. Verificati daca ati copiat-o la adresa corecta. Mesajul in sine spune ca nu gaseste o anumita resursa, dat fiind ca (probabil) nu s-a copiat unde trebuie.

  3. #3
    Data inscrierii
    September 2010
    Posturi
    11

    Implicit

    Buna ziua,

    Am fisierul Winmentor instalat in locatia E a calculatorului.In acest fisier daca intru imi apare si aplicatia declaratii.Am copiat din download browser executabilul declaratii.exe+declaratii.50 si le-am dezarhivat.La declaratii.exe imi apare versiunea 179 dupa dezarhivare, intru cu numele de utilizator si parola, iar declaratia 394 apare tot cu rosu, iar la data modifed apare tot cea din 24.08.2016,la aplicatia declarati in loc de 27.10.2016 cum mi s-a intamplat la winmentor pe care l-am instalat ieri.

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    664

    Implicit

    Cred ca dezarhivarea s-a facut la "C:Users\Valent/AppData\Local.Rarexf.0259", in loc de "E:\WinMent"; aduceti Declaratii.exe (cea cu 50 este pentru muuulti useri, nu cred ca o folositi) la locatia corecta, fie prin dezarhivare din nou, fie daca o gasiti la adresa gresita.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •