Sunt afisate rezultatele de la 1 la 6 din 6
  1. #1
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit Accelerator bonuri fiscale furnizori

    Am cautat si nu am reusit sa configurez si eu in cadrul acceleratorului si optiunea de factura simplificata pe care trebuie sa o bifez la bonurile de motorina, cum sa fac ca sa pot introduce in acceleratorul de la bonuri si acest parametru? (furnizori /chitante bonuri fiscale)

  2. #2
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Pana in prezent nu a fost o astfel de solicitare avand in vedere ca nu toate bonurile au caracter de factura simplificata. In posibilitatea timpului vom introduce si aceasta functionalitate.

  3. #3
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Revin si eu cu o intrebare, cum pot face sa apara automat bifa de facturi simplificata, ca la mine 99.99% din ele sunt facturi simplificate, si banuiesc ca nu sunt singurul in cazul acesta.
    In momentul de fata ca sa imi duca in decont un bon tr sa fie factura simplificata altfel nu, ideal ar fi sa vina cu bifa pe factura simplificata si sa scoti in cazul exceptional in care nu ai nevoie de acesta bifa, ca daca lucrez cu acceleratorul ma trezesc ca nu am cum sa pun acesta bifa.

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Nu au mai fost facute dezvoltari pe accelerator de mult timp. Optiunea de factura simplificata nu este disponibila.

  5. #5
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Si sa ramana bifata automat acesta optiune exista o setare ceva prin constante ca eu nu am gasit nimic in conditiile in care toate bonurile prinse sunt tip factura simplificata e mai bine sa fie bifata automat la toate si scoasa doar la nevoie.
    Sa fie asa cum este si operat, daca ai nevoie o scoti altfel sa fie bifata ca factura simplificata, ca nu vad cum sa o trimiti in decont daca nu este asa.

  6. #6
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Nu exista aceasta optiune, va spuneam de ea daca era.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •