Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 19 din 19

Thread: Import extrase

  1. #11
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Este bug din program, va urma exe de corectie. Probabil maine vom urca pe ftp in folderul cu exe de corectie

  2. #12
    Data inscrierii
    April 2009
    Posturi
    109

    Implicit

    Am pus noul executabil și funcționează. Mulțumesc!

  3. #13
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Buna dimineata, Extrasele de la exim bank Sunt sau nu suportate la import in mt940?

  4. #14
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Lista cu bancile pentru care se face import: ING, BRD, Garanti, Unicredit, Transilvania, BCR, CreditEurope, OTP, AlphaNBank, Raiffeisen, CEC si Libra printr-un API al bancii

  5. #15
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Multumesc pentru raspuns e bine de stiut ce banci au aceasta functie de import activa. Aveti idee daca se va implementa si de la eximbank importul? Ca acum cu preluarea si a banci romaneasesti sunt destul de multe extrase unele din ele foarte lungi si ar fi de mare ajutor si pentru aceasta banca importul.
    Multumesc anticipat pt raspuns.

  6. #16
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Deocamdata ne ocupam doar de modificarile legislative pentru salarii. Nu stiu sa va spun daca si cand vom implementa si alte banci in acest meniu.

  7. #17
    Data inscrierii
    September 2017
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    28

    Implicit

    Buna dimineata,
    La winmentor simplu nu enterprise avem aceasta optiune de import mt940 ? daca da de unde se activeaza/configureaza ?

  8. #18
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Bancile pentru care functioneaza le-a spus dna Irina in postul nr 14, iar ca apelare in registrul de banca ai in dreapta sus langa plusul verde este si un plus albastru apesi pe el si alegi Import extrase MT940, si iti deschide fereastra de import, unde alegi tu calea unde ai fisierul, stiu ca se poate seta si un folder unde sa deschida direct dar nu mai stiu unde exact in contante generale, incearca in contstante la gramada si il gasesti cu mt940 la search sper ca nu am gresit cu nimic ca iti spun din memorie ca nu sunt acuma logat, ca altfel iti puneam si un print screen.

  9. #19
    Data inscrierii
    April 2009
    Posturi
    109

    Implicit

    Sunt curios dacă cineva importa de la BCR și Banca Transilvania in format mt940. Am sunat la cele doua banci, dar cel putin persoanele cu care am vorbit, sunt habarniste total. Le-am trimis si email dar degeaba.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •