Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3
  1. #1
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit Meniul adeverinte

    Am configurat si eu astazi meniul de adeverinte din salarii, dar in formatul nativ al mentorului, adica cel fara word template. Am si eu o intrebare cum pot face ca la adeverinta Anexa 10 la localitate si strada sa nu le mai incurce, Adica am asa:
    Localitate Voluntari strada Matei Basarab iar in adeverinta imi arata: " localitate, Matei Voluntari str. Basarab nr ..."
    Localitate Domnesti strada Sarbi nr xx iar in adeverinta imi apare :" Localitatea Domnesti, sarbi str. xx"

    La firmele care sunt din bucuresti imi arata si aici ciudat "localitatea bucuresti sector 1 str 1, Ion Ionescu de la brad." Pune sectorul inaintea numelui de strada.


    La lista certificate anexa10 cum pot sa mai aduc si eu niste campuri necesare, ca la casa de sanatea bucuresti mai cer niste date in tabel si anume, cod indemnizatie (acel 01, 06, etc), baza de calcul, nr zile baza de calcul, media zilnica, zile suporata de cass, suma suporata de cass, zile suporatate de firma, suma suporata de firma,

    Multumesc anticipat pentru ajutor.

  2. #2
    Data inscrierii
    March 2023
    Posturi
    13

    Implicit

    Puteti trimite o poza cu parametrii din Configurari - Antet document?
    Mai exact textul cu adresa firmei.

  3. #3
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Multumesc pentru raspuns, linia respectiva este
    <al=j>Unitatea <&_SysNumeFirma>, cod fiscal <&_SysCodFiscal>, cu sediul in localitatea <&_SysOras>, str. <&_SysAdresa> sectorul/judetul <&_SysJudet>, cont <&_SysCont>,

    Atasat si printscreen 96. Configurare lista.jpg

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •