Sunt afisate rezultatele de la 1 la 7 din 7
  1. #1
    Data inscrierii
    June 2010
    Posturi
    73

    Implicit Eroare D112 Constructii

    Buna ziua ,
    Am instalat verisunea de declaratii 24.011/1, dar am eroare la CAS , nu calculaeza cu procentul de 20.25%.
    Ma puteti ajuta ?


    Georgiana

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Am trimis si newsletter pentru clientii abonati la el, nu avem inca versiune de declaratii pentru 112. Este in lucru

  3. #3
    Data inscrierii
    June 2010
    Posturi
    73

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    Am trimis si newsletter pentru clientii abonati la el, nu avem inca versiune de declaratii pentru 112. Este in lucru
    Stiti cam cat dureaza ?
    Trebuie sa depun urgent D112, pentru a obtine formularul A1-angajati detasati, pentru 50 de persoane. Alte softuri sunt gata cu declaratiile , de cand a actualIzat ANAF.
    La fiecare vodificare de legislatie aveti abonati nemultumiti.
    Mentorul este ultimul de fiecare data.

    Georgiana

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Ne straduim sa scoatem azi sau maine versiune.

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2024
    Posturi
    9

    Implicit

    Buna ziua,
    D 112 a fost afisata la anaf pe 13.02.2024, suntem in data de 20.02.2024 si nu avem update-ul.
    Avem situatii urgente de rezolvat, CAS este calculat eronat pentru contractele partiale multiple, concediile medicale sunt cu erori .
    La o firma unde am avut doar tichete de masa (care de la 01.2024 se impoziteaza), declaratia a fost validata, statusul OK, iar la verificarea anexei, 1, anexei 2 cu statul de plata , CAS difera. Cum este posibil sa se valideze o declaratie cand calculele sunt eronate?
    Suntem deja exasperati si mereu trebuie sa stam cu ochii ba pe anaf ba pe site, ca nu avem o data cand se modifica sau updateaa programul.

  6. #6
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Acum urcam versiunea de declaratii. In cursul zilei vom urca si kit de mentor pentru cazuri particulare la salarii facilitati

  7. #7
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •