Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3
  1. #1
    Data inscrierii
    December 2012
    Posturi
    50

    Implicit Blocat sectia de productie

    Buna ziua! Tocmai am instalat ultima versiune 725.16 si am constatat ca pe modulul: "PRODUCTIE-Urmarire - Note de predare la magazie" mi-au fost sterse toate sectiile de productie si nu le pot introduce, fiind blocata casuta pentru adaugare. Daca va ajuta va pot transmite pe o adresa de e-mail comunicata de catre d-voastra o copie a erorii. Astept o solutie cat mai curand posibil. Va multumesc!

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Nu v-au fost sterse gestiunile. In documentul cu modificari care insoteste versiunea se explica, ca la nomenclatorul de gestiuni, pe detalii gestiune a fost introdusa o bifa noua care se numeste Sectie/Atelier productie. Numai gestiunile care au bifa pe da vor apare la notele de predare in productie.

  3. #3
    Data inscrierii
    December 2012
    Posturi
    50

    Smile

    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    Nu v-au fost sterse gestiunile. In documentul cu modificari care insoteste versiunea se explica, ca la nomenclatorul de gestiuni, pe detalii gestiune a fost introdusa o bifa noua care se numeste Sectie/Atelier productie. Numai gestiunile care au bifa pe da vor apare la notele de predare in productie.
    Va multumesc din suflet pt. ajutor. Functioneaza!!

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •