Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 333

Hybrid View

  1. #1
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    In functie de ceea ce scrieri in rubrica Monetar_1_Facturi se vor repartiza valorile. La fiecare factura corespunde un singur bon.

    monetar import.png

    In cazul in care aveti si bonuri ce corespun unei facturi, atunci informatia se va scrie direct in aplicatie.

  2. #2
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 376

    Implicit

    Am si eu de la import in facturi intrare din alte aplicatii urmatoarea eroare: Control documente Master, Nr.6214 din carnetul "Nota de intrare receptie" figureaza ca blocat pentru utilizare dintr-o tranzactie nefinalizata.... Eliberez automat acest document. dau ok si imi trece la urmatorul nr. iar la minal imi spune ca au fost prelauate 56 documente cate erau in fisier asa imi face la toate facturile de intrare.
    Ce e ciudat e ca luna e nou deschisa, nu am nici un document intraodus la furnizori nici in facturi nici in importuri nici in bonuri sau chitante fiscale, si am rulat inainte de acest import din avarie Deblocare numere documente si Refacere carnete documente, Altceva sincer nu cred ca mai pot verifica, e o problema de import la versiune?

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 539

    Implicit

    In cazul testarii nu a iesit nici o problema legata de import facturi si carnete documente. Poate distribuitorul, local, observa altceva decat mine pe o baza de test.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •