Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    Data inscrierii
    September 2008
    Locatie
    ~ BV, sau @ BV ...
    Posturi
    417

    Implicit ?nvoiţii toată luna nu trebuie să apară ?n decl CAS ?

    Salut, all.
    Am şi eu o ?ntrebare: nu ştiţi, s-a schimbat ceva ?n declaraţia de CAS? Sau poate nu ştiu eu cum se face...

    Astăzi o tipă de la CAS a zis că nu trebuie să apară ?n declaraţie persoanele care au fost ?nvoite toată luna (adică au fost ?n concediu fără plată)... ?n prezent, Mentor-ul le pune ?n declaraţie (A11.dbf), cu zero pe toate coloanele (except?nd cea de normă). Şi a trebuit să fi şterse cu m?na din fişier...

    A mai ?nt?lnit cineva aşa ceva? S-a schimbat ceva la CAS, sau oare este de mult şi nu ştiam?

    Cine are idei... pls postaţi-le...
    _____________________________
    Cu bine, Adi.

  2. #2
    Data inscrierii
    March 2009
    Posturi
    233

    Implicit asa e

    Si la declaratia somaj tot buba asta apare, la invoiti...dar se pare ca winmentorul pregateste schimbarea. Noi asteptam

  3. #3
    Data inscrierii
    September 2008
    Locatie
    ~ BV, sau @ BV ...
    Posturi
    417

    Implicit

    Citat Original a fost postat de ada Vezi Post
    Si la declaratia somaj tot buba asta apare, la invoiti...dar se pare ca winmentorul pregateste schimbarea. Noi asteptam
    Nu, acolo este altceva... la declaraţia de şomaj trebuie să completezi tu numărul de zile pentru care doreşti suspendarea contractului, c?nd generezi declaraţia, şi ?ţi aduce angajaţii pontaţi ca şi ?nvoiţi... şi, dacă la cei care au lipsit toată luna le completezi faptul că doreşti suspendarea de contract, pe coloana "zile suspendare", atunci cred că totul merge ok... nu sunt 100% sigur, dar p?na acum a fost ok...
    _____________________________
    Cu bine, Adi.

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    127

    Implicit

    Este ok asa SUPERMEON cu suspendare contract.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •