Sunt afisate rezultatele de la 1 la 7 din 7

Hybrid View

  1. #1
    Data inscrierii
    March 2009
    Posturi
    233

    Implicit

    Dvs nu aveti o problema de functionare a programului sau o intrebare despre cum sa faceti in program, aveti o dilema... sa ma fac ca ploua ca am gresit numarul de zile si sa sper ca nu se prinde nimeni sau sa corectez?
    Evident ca normal, din punctul meu de vedere, ar fi sa faceti rectificative (ce ati explica la un eventual control ?), daca aveti cativa lei de dat in plus angajatului sa ii dati...

  2. #2
    Data inscrierii
    January 2014
    Posturi
    10

    Implicit

    Citat Original a fost postat de ada Vezi Post
    Dvs nu aveti o problema de functionare a programului sau o intrebare despre cum sa faceti in program, aveti o dilema... sa ma fac ca ploua ca am gresit numarul de zile si sa sper ca nu se prinde nimeni sau sa corectez?
    Evident ca normal, din punctul meu de vedere, ar fi sa faceti rectificative (ce ati explica la un eventual control ?), daca aveti cativa lei de dat in plus angajatului sa ii dati...
    da mersi! Binenteles ca am facut D112 rectificativa si am avut o alta suma de recuperat,insa intrebarea mea avea alt scop,ceream un sfat , asa ca daca nu ma puteti ajuta , nu-i nimic

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •