Citat Original a fost postat de alexadi Vezi Post
Pai cum sa fie cand nu are un backup pentru toata baza ci doar pentru fiecare firma separat. Incep sa cred ca m-am primit cand am facut alegerea acestui program si nu e prea placut dupa 3 ani sa ma gasesc in acelasi punct declaratii in ultima zi si cu o tona de nervi ca apar updaturi care dau multe erori si nu se specifica ce modificari se fac ci se spun doar o parte din ele.

PS: se pare ca suntem doar 2 (DOI) oameni care plang aici pe forum sa inteleg ca restul ACCEPTA SA FIE CALCATI IN PICIOARE? Sau suntem singurii utilizatori de pe forum? Ori restul utilizatorilor asalteaza serverele de mail ale producatorului si distribuitorilor?
Nu stiu sincer, eu am clienti la care se tine la ei contabilitatea si eu doar verific. Deci eu le-am cerut sa cumpere mentorul. Si mai primesc si peste cap. Poate suntem noi acum mai nervosi ca altii. Sau plictisiti. Chiar nu pricep de ce la factura la aviz nu pot pune tva nedeductibil. Am master, sunt expert contabil, expert evaluator si manager financiar. Daca sunt tampit eu atunci asta e. Poate ca sunt. Dar nu ma suport sa trec in Nota contabila TVA-ul neded. la factura la aviz in 2016. Si sa selectez banca la D300 in fiecare luna. Am firme cu peste zece banci. Va rog puneti o bifa in Mentor sa se preia implicit una. Si daca vreau sa o modific din Declaratii.

Am bilet pt Madrid din 25 seara pana pe 28. Sunt nervos ca trebuie sa stau ca pe ace ca trebuie sa vin in 29 sa fac D394. Na am spus de ce.

@alexadi: poate nici nu citeste nimeni acest subiect. Felicitari pt ca ai punctat unde ma doare si pe mine. Sunt si altii crede-ma.