Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    Data inscrierii
    September 2017
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    28

    Implicit Import doar pe ultima luna

    Buna ziua. Are cineva idee de ce mi da atunci cand dau import din spv doar ultima luna de pe 23.02 pana pe 23.03 desi nu i am facut nici un import?1.PNG

  2. #2
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    61

    Implicit

    Buna ziua, daca dvs ati adaugat facturile manual, mesajul dat arata intervalul pentru care se va face descarcarea celorlalte facturi nedescarcate.

  3. #3
    Data inscrierii
    September 2017
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    28

    Implicit

    Buna seara,
    Nu a fost adaugat nimic manual. La toate firmele imi ia by default aceasta perioada. E plin de buguri acest plugin. Facti teste mai amanuntite pt ceva ce platim degeaba sincer in acest moment.Ideea e ca luna trecuta am facut importul acestora pe 23 si el imi memoreaza ca de la 23 feb sa mi faca import desi repet fact importate luna trecuta au fost doar pe ianuarie

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    664

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Opteron Vezi Post
    Ideea e ca luna trecuta am facut importul acestora pe 23 si el imi memoreaza ca de la 23 feb sa mi faca import desi repet fact importate luna trecuta au fost doar pe ianuarie
    ANAF ul nu are pe luni. E un flux continuu. Daca ati downloadat pe 23 februarie, s-a downloadat tot ce are anterior la ANAF, asa ca acum va continua de unde a ramas, nu are sens sa mearga mai in urma, caci exista deja.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •